לימוזינה לחתונה מחיר

כמה יעלה לכם להגיע לאירוע בלימוזינה מפוארת

חתונה היא אירוע של פעם בחיים, וכמו רבים מן הזוגות הישראליים – ייתכן שגם אתם תרצו להרגיש כמו מלך ומלכה ביום החשוב והמרגש הזה. דמיינו לעצמכם את רגע ההגעה למקום החתונה – את בשמלת הכלה ואתה בחליפה, כשאתם יוצאים מתוך מכונית מפוארת ומקושטת. לימוזינה נחשבת למכונית היוקרתית ביותר לצורך זה, והרושם שהיא משאירה על האורחים – כמו החוויה המסעירה שהיא נותנת לזוג עצמו – שווים את העלות הגבוהה שלה. זו הסיבה שרבים מוכנים לשלם עבור הזמנת לימוזינה לחתונה מחיר גבוה, אך כדאי לעשות סקר שוק גם בנושא שכזה.

ממה יושפע הסכום שתשלמו עבור הנסיעה בלימוזינה?

סכום הכסף שתצטרכו לשלם עבור השכרת המכונית המפוארת הזו, ייקבע לפי הצרכים הספציפיים שלכם. זו הסיבה שרגע לפני שאתם מתחילים לבצע סבב טלפונים, מומלץ שתגדירו לעצמכם מה בדיוק אתם רוצים:

  1. לכמה שעות אתם צריכים את המכונית – ישנן חברות המבקשות בעבור שירות השכרת לימוזינה לחתונה מחיר זול יחסית לשעה הראשונה, וכשמדובר ביותר מכך- המחיר כבר עולה משמעותית.
  2. מה אתם מדמיינים שיהיה בתוך הלימוזינה: ישנן חברות הכוללות במחיר גם כיבוד ושתיה, אמצעי מדיה ומוזיקה בסאונד איכותי.
  3. לאילו אזורים בארץ אתם עומדים לנסוע- האם מדובר רק בהסעה קצרה בתוך העיר שבה תתקיים החתונה, או שתרצו שהלימוזינה תלווה אתכם ליום האירוע כולו, כולל לצילומים הממוקמים ביישוב מרוחק מהאולם עצמו.

בדקו "חבילות" שונות שיוצעו לכם, וקחו בחשבון שיכול להיות הבדל ניכר בין ההצעות השונות שתקבלו מחברות ההשכרה של הלימוזינות, בעבור אותו השירות ממש.

תענוג יקר אך יוקרתי – חוויה של פעם בחיים

על מנת לקבל הצעות רלוונטיות מחברות שונות, תוכלו לגלוש באינטרנט, להקיש את המילים "מחירי השכרת לימוזינה"- ולקבל בתוצאות החיפוש שמות של מספר חברות העוסקות בהשכרת לימוזינות לאירועים. הסבירו את הבקשות המיוחדות שלכם והקשיבו למה שיש לנציגי המכירה להציע.

שירות השכרת לימוזינה יעלה בממוצע לפחות אלף שקלים לשעה, והוא דינמי מאוד ויכול להגיע לכמה אלפי שקלים בסך הכול, בהתאם לשירות הספציפי שיוצע לכם והדברים שהוא יכלול. מה שבטוח- כאשר מדובר בנסיעה בלימוזינה- את חווית הנסיעה הזו אתם לעולם לא תוכלו לשכוח.